Gymnázium Mimoň

 
 

Adresa: Letná 263, 471 24 Mimoň | Tel.: 487 862 883 | E-mail: gm@gymi.cz 

 

Fandíme Fairtrade

Do naší školy řídící skupině dorazilo 500 pohlednic, pomocí kterých se lze zapojit do soutěže.

SOUTĚŽ A JAK SE DO NÍ ZAPOJIT

  1. Soutěž jednotlivců
    Každý, kdo vyplní správně soutěžní otázky na pohlednici, uvede své jméno a emailovou adresu a pohlednici zašle na danou adresu, bude zařazen do slosování jednotlivců.
  2. Soutěž měst, škol a církevních sborů
    Na pohlednicích je identifikační číslo, které je před rozesílkou přiřazené právě naší škole. Principem soutěže je pohlednice rozdat v našem okolí, například při nějaké akci na podporu fair trade a získat pro soutěž co největší počet účastníků. Fairtradovou odměnu dostane organizátor, kterému se sejde největší počet správných odpovědí, a také tři vylosovaní účastníci soutěže.

Výhra a termín vyhlášení vítězů

Ze správných odpovědí na pohlednici budou vylosováni tři jednotlivce, kteří získají balíček fairtradových produktů a jeden fairtradový volejbalový míč. Všechny pohlednice, které dorazí do kanceláře FT budou sečteny podle identifikačních čísel. První tři zapojené subjekty s nejvyšším počtem odeslaných pohlednic získávají 25, 15 a 5 fairtradových volejbalových míčů pro další využití v kampani. V případě stejného počtu očíslovaných pohlednic se výhra dělí na půl.

Vyhlášení a předání odměn vítězům proběhne v květnu 2019 v rámci Týdne pro fair trade.

Pohlednice pro zapojení do soutěže jsou k sehnání v kabinetě biologie a u členů řídící FT skupiny. Podpořte naší školu a zapojte se do soutěže, abychom navázali na úspěšné hlasování v minulých letech o FT Počin roku.

Mgr. Václav Hylmar

Koordinátor EVVO

 
publikováno: 21. 09. 2018